Opowieść o pewnym klasztorze

To cykl filmików przedstawiający historię obecnego Domu Rekolekcyjnego św. Norberta zebrany w cztery odcinki. O zmianach, jakie zaszyły na przestrzeni 900 lat istnienia klasztorów ponorbertanów w Hebdowie, opowie o. Eugeniusz Grzywacz, pijar, historyk sztuki, duszpasterz i pedagog. 

Rada Prowincji Zakonu Pijarów

W dniach 2-4 marca 2021 r. w naszym Domu Rekolekcyjnym odbywała się Rada Prowincji Zakonu Pijarów, w której uczestniczyli przełożeni domów, odpowiedzialni za poszczególne zakresy asystenci i delegaci wraz z o. Prowincjałem Mateuszem Pindelskim. Część zakonników uczestniczyła w spotkaniu zdalnie, a część – stacjonarnie. 

Rekolekcje wspólnoty seminaryjnej

W dniach 15-19 lutego 2021 r. w naszym Domu odbywały się rekolekcje, które poprowadził o. Piotr Różański dla wspólnoty Wyższego Seminarium Duchownego Zakonu Pijarów. 

Pijarskie Rekolekcje Adwentowe

Sytuacja epidemiczna wciąż nie pozwala na zorganizowanie rekolekcji w naszym Domu, dlatego zapraszamy na Pijarskie Rekolekcje Adwentowe, które odbędą się online. Poprowadzi je o. Piotr Różański prosto z serca Polskiej Prowincji Zakonu Pijarów - kościoła pw. Przemienienia Pańskiego przy Pijarskiej w Krakowie.  

Propozycje rekolekcji

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Domu Rekolekcyjnego św. Norberta, którą można znaleźć na naszej stronie domnorberta.pl. W naszej propozycji znajdą się rekolekcje: małżeńskie, rodzinne, dla narzeczonych, kapłańskie, dla sióstr zakonnych, przemiany, uzdrowienia, charyzmatyczne, dla nauczycieli.

Nasza oferta

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego Domu. Osobom indywidualnym proponujemy udział w jednych z wielu rekolekcji organizowanych w naszym klasztorze. Grupy zapraszamy do organizacji u nas swoich spotkań, dni skupienia czy kursów ewangelizacyjnych. 

Nowa strona naszego Domu

Witamy na naszej nowej stronie! Pragniemy poinformować o przekształceniu się naszego Hotelu św. Norberta w Dom Rekolekcyjny św. Norberta. Tym samym Dom Norberta od 1 października przejął organizację wydarzeń Centrum Wiara i Kultura.

Rekolekcje Charyzmatyczne

W dniach 3-4 października 2020 r. odbyły się rekolekcje charyzmatyczne w Hebdowie, które były skierowane do tych, którzy chcą poznać wspólnoty charyzmatyczne lub się w nich formują. Rekolekcje poprowadził o. Andrzej Lisiak wraz z zespołem p. Bożeną Wojciechowską oraz p. Małgorzatą Łapą.